24 lipca 2024    Imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

MKR - zajęcia 2008

Od marca 2007 roku systematycznie realizujemy zajęcia adresowane do uczniów szkół z warszawskiej aglomeracji i do nauczycieli oświaty i nauki.
Zajęcia te są częścią projektu Festiwal Retoryki.
Od początku czynimy starania o dofinansowania tych zajęć, aby uczestnicy nie musieli za nie płacić. Niemal od początku dotację otrzymujemy z Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.
Oto wykaz zrealizowanych zajęć.

2008

  1. 7 marca 2008 - Międzyszkolny konkurs retoryczny: To jest moja szkoła. >>>>więcej.
  2. 14 czerwca 2008  - Piotr Filonowicz przeprowadził warsztaty na 12. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. >>>>więcej.
  3. 5 listopada 2008 - Włodzimierz Taboryski (ASiK) poszukiwał Figur retorycznych w tekstach pozawerbalnych. >>>>więcej.
  4. 7 listopada 2008 - Muzeum Powstania Warszawskiego gościło połączone grupy naszych Międzyszkolnych Kół: Oswoić Muzeum i Retoryki>>>>więcej.
  5. 19 listopada 2008 - Elżbieta Wierzbicka-Piotrowska (UW) poprowadziła zajęcia pt.: Zasady perswazji. >>>>więcej.
  6. 22 listopada 2008 - Piotr Filonowicz (ASiK) przez parę godzin prowadził Warsztat emisji głosu. >>>>więcej.
  7. 10 grudnia 2008 - Włodzimierz Taboryski (ASiK): Warsztat pracy nad głosem. Rezonans. Agnieszka Budzyńska-Daca (UW, U\Śl): Ocena wystąpienia publicznego. >>>>wiecej.
  8. 13 grudnia 2008 - Halina Polak, Krystyna Sulkiewicz, Włodzimierz Taboryski, Anna Wigura omówiły prace uczestników konkursów: Młodzi przewodnicy Warszawy. >>>> więcej. 

Ponadto:

kibicujemy nieustannie Warszawskim Debatom Oksfordzkim organizowanym przez liceum Platerek, które ogłosiły zapisy na debaty tegoroczne >>>>Zobacz.oraz zaproszono nas w grudniu na warszawską polonistykę, na sesję o nauczaniu kultury języka w szkole.   

Powered By RiseNet CMS © 2024
Cheap Laser Pointers rolex replika replicas relojes replica reloj rolex kopior Replicas relojes fabrica